Konstrukce budov

Lehké ocelové konstrukce - řešení pro nízkoenergetické domy

ocelový skelet bungalovu - 3D model

ocelový skelet bungalovu - 3D model

Lehké ocelové konstrukce - řešení pro nízkoenergetické domy

DOMY - BYTY - STÁNKY

Ocelové pozinkované skeletové konstrukce STALART SCS umožňují velkou variabilitu využití především při výstavbě nízkoenergetických a pasivních rodinných domů nebo řadových bytových domů, dvojdomů nebo nadstaveb budov. Naprojektování stavby se realizuje pomocí speciálního softvéru kterým se namodeluje 3D konstrukce stavby podle projektu zákazníka nebo podle jeho studie, či dispozičního okótovaného nákresu.

Po propočtu statiky, optimalizaci a korekturách se připraví finální projekt pro výrobu a realizační projekt pro vlastní montáž skeletu. Následně se přenáší projekt konstrukce do výrobní linky která po spuštění výroby produkuje jednotlivé profily s již vytvořenými ohyby a falcy, servisními otvory a prolisy a otvory pro nýty. Každý profil  Stalart SCS konstrukce má předem stanovenou pozici a nelze jej z daného naprojektovaného místa odstranit, zaměnit, nebo poškodit.  

V případě nutné konstrukční změny je nutné v místě změny statiku konstrukce přeprojektovat a původní panelizovaný dílec vyměnit za nový.

Na světovém trhu jsou k dispozici různé typy lehkých ocelových konstrukcí v různé kvalitě používaného materiálu a v různém formátu profilů. Vesměs je ale u všech statika stavby vázána i na další konstrukční materiály, především předepsané parametry záklopových desek. V případě naší nabídky je statika řešena přímo ve skeletu stavby a parametry záklopu a další konstrukční prvky nejsou striktně specifikovány a lze je volit podle návrhu projektanta nebo dostupnosti materiálů pro investora. V Evropě ( E.U. ) jsou určujícím parametrem pro výběr záklopových materiálů jejich tepelně izolační vlastnosti.

Pro názornost četnosti využívání skeletů lehkých ocelových konstrukcí ve světě doporučujeme shlédnout fotografie ( obrázky ) z realizací - ukázky na internetu přes vyhledávání klíčových slov ,, light steel frame ,, , ,, light steel frame construction ,,.

 

Stalart SCS
Stánky
Kontakt

PROVOZOVNA PRO KONZULTACE :

ROCKFOIL CENTRUM

HÁLKOVA 37, OLOMOUC

 

ADMIN pobočka pro ČR a SR :

ROCKFOIL ARTWORK Co., Ltd., o.z.

Polívkova ul. 504/18,

Nová Ulice, 77900 Olomouc

Česká republika

 

www.prefadomy.cz

rockfoil@seznam.cz

+420 732 221 068