Technická podpora

Lehká ocelová konstrukce - Technická podpora

ukázka 3D konstrukce SCS skeletu bungalovu

ukázka 3D konstrukce SCS skeletu bungalovu

DOMY - BYTY - STÁNKY

Investorům a stavebním firmám poskytujeme plnou technickou podporu v procesu přípravy konstrukce stavby nebo výrobku realizovaného Stalart SCS konstrukčním systémem. Autorské projekty stavitelů vyprojektujeme, vyrobíme a dodáme výlučně autorovi zadání, čímž získá na konkrétní projekt a jeho řešení tímto systémem exkluzivitu.

Skelet stavby dodáváme kompletně, tzn. včetně montáže na místě určení týmem kmenových montérů STALART sp. z.o.o.

Pro kompletní montážní proces nízkoenergetických staveb poskytujeme svým klientům poradenství z vlastních mnohaletých zkušeností. Doporučíme i výběr navazujících materiálů, které můžeme dodat z našich zdrojů v Polsku ( bez DPH ).

Jakýkoliv projekt nebo představu investora o stavbě převedeme do našeho SCS systému z jakéhokoliv formátu nebo studie a po konzultaci o detailech řešení připravíme přesný projekt ve 3D modelaci skeletu s následným naceněním skeletu stavby včetně dovozu, spojovacího materiálu a montáže autorizovanými pracovníky na místě určení.

Následné pokračování stavby můžeme nabídnout vlastními silami nebo může ve výstavbě pokračovat jiný dodavatel stavby avšak s omezením jakéhokoliv zasahování do statiky skeletu stavby. Jakoukoliv námi dodávanou konstrukci můžeme dokončit až tzv. ,, na klíč ,, , ve velice krátké dodací lhůtě v požadovaném energetickém standardu.

Veškeré materiály pro skeletové domy můžeme dodat stavitelům, plátcům DPH, v cenách bez DPH, přímo z výroby ( Stalart sp. z.o.o. je registrovaný plátce DPH ).

Vzorkovna ( showroom, sklad, kancelář ) v Olomouci je umístěna na rohu křižovatky ulic Polívkova a Na Vozovce, přístupná je vchodem z ulice.

 

Stalart SCS
Stánky
Kontakt

PROVOZOVNA PRO KONZULTACE :

ROCKFOIL CENTRUM

HÁLKOVA 37, OLOMOUC

 

ADMIN pobočka pro ČR a SR :

ROCKFOIL ARTWORK Co., Ltd., o.z.

Polívkova ul. 504/18,

Nová Ulice, 77900 Olomouc

Česká republika

 

www.prefadomy.cz

rockfoil@seznam.cz

+420 732 221 068