Konstrukce výrobků

Lehké ocelové konstrukce - zařízení

STALART konstrukce/robustní konferenční stolek ROCKFOIL DESIGN

STALART konstrukce/robustní konferenční stolek ROCKFOIL DESIGN

Lehké ocelové profily umožňují vyrobit mimořádně tuhou ale zároveň lehkou konstrukci různých nábytkových zařízení od samostatných přenosných výrobků až po vestavěné kuchyně, koupelny, posezení anebo stavbu různých dekorativních nebo funkčních prostorových skulptur. Výrobky realizované na SCS skeletu mají vysokou nosnost a neomezenou životnost s garancí záruky na ocelový skelet 50 let. Pro skelety výrobků se používá stejný druh pozinkované konstrukční oceli jaký je využíván na výstavbu skeletu domů.

Výrobky postavené na bázi skeletu SCS ( od konferenčních stolků až po kuchyně nebo koupelny ), lze povrchově upravit běžně dostupnými konstrukčními deskami ( OSB3, překližka, MgO a pod...) a následnou dekorací kamennými foliemi ROCKFOIL. Zařízení a nábytek konstruovaný na bázi této unikátní konstrukce je velice pevný, má vysokou nosnost, drží stálý tvar, povrch může být upraven z pravého kamene ( dle použití : kamenné folie ROCKFOIL, pravou kůží, dekorativními plechy, aluminovým kompozitem, dýhovanými HDF, MDF, atd... ), ale jeho hmotnost není vysoká a je srovnatelná se stejně velkým výrobkem vyrobeným z tvrdého masivního dřeva, nebo z dřevokompozitů. 

Výhodou Stalart SCS konstrukcí je vytvoření dutého skeletu do kterého lze zabudovat různé druhy technických vychytávek jako je osvětlení, vyhřívání, zabudování vertikálních dynamických bublinových stěn, atd...např. s možností bezkabelového napájení ze zabudované dobíjecí baterie.

Velký potenciál těchto konstrukcí je využitelný i pro jakékoliv drobnější vestavby do domu či bytu. Velice populární je využití konstrukce pro obestavby biokrbů, obestavby krbů, nosné předsazené stěny pro zapuštěná akvária, zelené stěny a plantária, stěnové vodopády nebo rampy se zabudovaným LED osvětlením a pod...

 

 

 

Stalart SCS
Stánky
Kontakt

PROVOZOVNA PRO KONZULTACE :

ROCKFOIL CENTRUM

HÁLKOVA 37, OLOMOUC

 

ADMIN pobočka pro ČR a SR :

ROCKFOIL ARTWORK Co., Ltd., o.z.

Polívkova ul. 504/18,

Nová Ulice, 77900 Olomouc

Česká republika

 

www.prefadomy.cz

rockfoil@seznam.cz

+420 732 221 068